Plecak-ampularium cordura (TRM-LVII-C)

Plecak posiada dwie komory, w komorze głównej znajduje się miejsce na butle tlenową oraz 4 opiankowane saszetki segregacyjne. W drugiej komorze znajduje się ampularium na 196 ampułek oraz dwie kieszenie z siatki zamykane na rzep. Na zewnątrz znajdują się 2 kieszenie, jedna płaska zamykana na suwak, w drugiej znajdują się 2 kieszenie przezroczyste zamykane na rzep, 4 gumowe uchwyty oraz duża przezroczysta saszetka mocowana na rzep.
Tył plecaka opiankowany, wykończony oddychająca tkaniną dystansową, Szelki opiankowane, regulowane, wykończone oddychającą tkaniną dystansową, spinane pasem regulowanym pasem piersiowym, regulowany pas biodrowy. Plecak posiada rączkę do przenoszenia.
Całość plecaka spięta na zewnątrz klamrami zatrzaskowymi. Spód torby wzmocniony, odporny na przetarcia dzięki zastosowaniu materiału cordura, dodatkowo zabezpieczony 6 gumowymi stopkami typu „jeż”. Plecak w całości opiankowany.
Oznakowanie torby krzyż Św. Andrzeja , taśmy odblaskowe
Wymiary
• Długość – 33 cm,
• Szerokość – 27 cm,
• Wysokość – 52 cm,

Plecak-ampularium cordura (TRM-LVII-C) możesz kupić online – sprawdź w sklepie internetowym: sklepRatownik24.pl – Plecak-ampularium cordura (TRM-LVII-C)